V sredo, 24. 12. 2014, smo si učenci Osnove šole Ormož privoščili malo zabave. Namesto pouka smo imeli talente. Na najbolj resničnostni šov Osnovna šola ima talent, se je prijavilo kar 11 skupin in posameznikov, ki so se predstavili z različnimi točkami. Talenti so plesali, peli, pripovedovali vice, igrali na instrumente. Te priložnosti nismo zamudile niti dekleta 9. a razreda in se predstavile z zabavno plesno točko.

Po končanem ”tekmovanju” nam je strokovna komisija, pod vodstvom učitelja Borisa Polaka, podelila priznanja in razglasila prve tri najboljše točke.

Prvo mesto sta zasedla Matej in Gabrijel, fanta iz 9. b razreda, ki sta se predstavila z lastno glasbeno točko.

Drugo mesto je s plesno točko osvojil Jaka Komloš, iz 7. b razreda.

Tretje mesto pa smo si dekleta 9. a razreda delile z učenko 8. a razreda Tajo Husel, ki se je predstavila s pevsko točko.

Zraven vseh točk smo se zabavali in namesto, da bi sedeli za mizami, pisali snov v zvezke in poslušali učitelje, smo sedeli v jedilnici, se zabavali in si na koncu zaželeli lepe počitnice.

Sanja Viher, 9. a