VABILO!

Spoštovani starši,

Vljudno vas vabimo na skupni roditeljski sestanek, ki bo v torek, 17. 3. 2015, s pričetkom ob 17. uri v jedilnici šole.

V uvodnem delu bo krajše predavanje z naslovom Otroško srce je zaklad, ki ga je pripravila šolska svetovalna delavka Mojca Bauman Kralj. Na čim bolj konkreten način vam bo približala vzpodbudno vzgojo, ki temelji na vzgoji z ljubeznijo, pohvalo, vzpodbudo, iskanjem dobrega v otroku in postavljanju meja.

Po končanem predavanju bo sledila govorilna ura v matičnih učilnicah posameznih oddelkov.

Pričakujemo vas.                                                                             Majda Podplatnik Kurpes, prof.,

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxravnateljica OŠ Ormož