PROJEKT ŠPORTNA GIBANICA

Na naši šoli smo se v letošnjem šolskem letu odločili, da dinamično šolsko življenje in delo poglobimo s šolskim projektom »Športna gibanica« in tako prispevamo k telesnemu, duševnemu in čustvenemu razvoju naših učencev z upanjem, da bodo naši učenci aktiven življenjski slog prenesli tudi v odraslo dobo.

Aktivnosti »Športne gibanice« se bližajo h koncu. Zaključek projekta bo v soboto, 4. 6. 2016, v Mestni grabi.

Vljudno vas vabimo, da se nam pridružite v akcijah »Izdelajmo igrala za najmlajše« ter »Kuhajmo z očeti«.

Starše, ki bi želeli aktivno sodelovati v obeh aktivnostih, obveščamo o pomembnejših datumih:

• USTVARJAMO S STARŠI  ̶  “Igrala za najmlajše”

Datum akcij:

– četrtek, 5. 5. 2016, ob 17. uri pri telovadnici OŠ Ormož – priprava odpadnih gum za barvanje

– torek, 10. 5. 2016, ob 17. uri pri telovadnici OŠ Ormož – barvanje odpadnih gum

– sobota, 14. 5. 2016, ob 8. uri na zelenici pri OŠ Ormož – izdelava igral

• KUHAJMO Z OČETI  ̶  Kuhajmo “Ormoški lonec”

Datum akcije:

– sobota, 4. 6. 2016, ob 8. uri v Mestni grabi kuhanje “Ormoškega lonca”

Vabljeni!

Vodja projekta: