V petek, 29. 11. 2019, smo šolske prostore prepustili mojstrom beljenja in stenskih dekoracij, zato smo se podali na športni dan.

Športni dan, ki smo ga poimenovali rekreativni športi, smo izvedli na večih lokacijah z različnimi aktivnostmi.

Šesta razreda sta se podala v Terme Ptuj, kjer so preverili svoje plavalne sposobnosti. Sedmošolci so bili seznanjeni s športnim plezanjem v Balvanskem plezalnem centru Klajmber. Pošteno so utrudili svoje mišice, če so se želeli zadržati v vertikalnih stenah. Skupaj z devetošolci so sedmošolci urili tudi svojo motorično sposobnost preciznost, ko so se trudili podreti vseh 9 kijev na koncu bowling steze v Striku. Devetošolci so pred bowlingom drsali v Ledni dvorani Tabor. Lutzov in axslov niso izvajali, so pa veselo drsali v ritmu račk in limonic. Osma razreda sta urila vztrajnost, moč in preciznost. Za dobro jutro so si nadeli boksarske rokavice v GYM Dejana Zavca in odboksali par rund, nato so se podali na bowlling na Ptuju.

Preživeli smo lep re-kreativen dan!

Simona Brumen